Σα. Απρ 27th, 2024

Πρόσκληση Ένωσης Γονέων Κισάμου

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου μας σας προωθώ την πρόσκληση της Ένωσης Γονέων Κισάμου με θέμα τα πρότυπα και πειραματικά σχολεία η οποία αναφέρει τα εξής:

“Θέμα: Ενημέρωση Γονέων για τον ισχύοντα νόμο Ν.4692/2020 (ΦΕΚ Α111/12.06.2020) που αφορά και τα πρότυπα και πειραματικά σχολεία, καθώς επίσης και για το νομοσχέδιο που πρόκειται να κατατεθεί και αφορά την ιδιωτικοποίηση των πανεπιστημίων.

Η Ένωση Γονέων Κισσάμου καλεί όλους τους γονείς την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2024 ,το απόγευμα στις 19:30 μ.μ. , στην αίθουσα εκδηλώσεων στο Δημαρχείο Κισσάμου.

Θα γίνει ενημέρωση από την Ομοσπονδία Γονέων Κρήτης υπό την αιγίδα της Ένωσης Γονέων Κισσάμου και στην συνέχεια θα γίνει συζήτηση  και θα απαντηθούν τα ερωτήματα των γονέων.

Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη, γιατί μόνο μέσω της γνώσης μπορούμε να βοηθήσουμε ειδικά και γενικά την βελτίωση της σχολικής ζωής των παιδιών μας.”

Γενικό Λύκειο Κισσάμου © 2021 - Πολιτική απορρήτου