Δε. Απρ 29th, 2024

Ευχαριστήριο Δήμου Κισσάμου

Ο Δήμαρχος και το Δημοτικό Συμβούλιο Κισσάμου ευχαριστεί θερμά:

1. Την Εταιρεία «ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΗΣΙΕΣ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΕΣ (CRETAN DAILY CRUISES)» για τη δωρεά μετακίνηση:
  • μαθητών/τριών και εκπαιδευτικών των σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της πόλης μας (ΓΕΛ, ΕΠΑΛ, 1ο & 2ο Γυμνάσιο) την 29η Μαρτίου 2024 από Κίσσαμο προς Εθνικό Στάδιο Χανίων και αντίστροφα, με σκοπό τη συμμετοχή τους στην Α’ φάση των αγώνων Κλασσικού Αθλητισμού της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Ν. Χανίων, και
  • μαθητών/τριών και εκπαιδευτικών του 2ου Δημοτικού Σχολείου Κισσάμου την 27η Μαρτίου 2024 από Κίσαμο προς Περιφέρεια Κρήτης (Πλατεία Ελευθερίας, Ηράκλειο) και αντίστροφα.
  1. Το Γραφείο ταξιδίων «Strata Tours» για τη δωρεάν μετακίνηση μαθητών/τριών και εκπαιδευτικών του ΓΕΛ Κισσάμου προς/από το Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης (ΕΕΕΕΚ) Κισάμου στα Κουτουφιανά Γραμβούσας την 22α Φεβρουαρίου 2024.

Βασίλειος Γλαμπεδάκης                                                                     Νεκτάριος Ζουριδάκης

Πρόεδρος Α/βάθμιας & Β/θμιας Σχολικής Επιτροπής                      Πρόεδρος ΔΣ Κισσάμου

Γενικό Λύκειο Κισσάμου © 2021 - Πολιτική απορρήτου